Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
mlsnejmazel / Seznam značek
Kategorie
Prodejny

Cheb

Mariánské Lázně

Tachov

Nýřany 

Klatovy

Písek

Plzeň-Slovany

Plzeň-střed

Plzeň-Skvrňany

Radnice

Podbořany

Klášterec nad Ohří

Seznam značek

ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů a koček, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetně volně chovaných zvířat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou mražené, neobsahují žádné konzervanty a jiné škodlivé látky.

PSI GRANULE  KOČKY GRANULE

 

ANKA jsou suchá krmiva kanadské výroby. Krmiva jsou určena jak pro štěnata, tak i pro dospělé, aktivní a starší psy.

PSI GRANULE   KOČKY GRANULE

Společnosti AVICENTRA je rodinná firma založená v roce 1996. V roce 2001 se transformovala z původně fyzické osoby na společnost s ručením omezeným. Ve stejném roce zahájili výrobu krmiv pro exotické ptactvo a hlodavce pod stejnojmennou značkou AVICENTRA. Později byla výroba rozšířena o krmiva pro holuby a volně žijící ptactvo.

HLODAVCI     PTÁCI SMĚSI A POCHOUTKY

 

Brit, oblíbený výrobce krmiv pro psy a kočky. Superprémiové receptury pro nejmenší chlupaté hrdiny Brit Animals.

PSI GRANULE  PSI KONZERVY, PAŠTIKY  PSI POCHOUTKY (sušená masa, poloměkké pochoutky)

KOČKY GRANULE KOČKY POCHOUTKY  KOČKY - STELIVA

HLODAVCI - SMĚSI A POCHOUTKY

 

Prioritou značky CARNILOVE je zdraví a kondice psa. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin. Lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny. Suroviny a jejich poměr v receptuře odpovídají jídelníčku psů před nástupem zemědělství, ale výroba a produkt stojí na nejnovějších postupech a technologiích.

PSI GRANULE

KOČKY GRANULE

 

GIMPET pomůže zkvalitnit stravu kočky. GIMPET obsahuje minerální látky, vitamíny a další významné látky.

KOČKY - VITAMÍNOVÉ DOPLŇKY

 

Můžete se spolehnout, že díky více než sedmdesátileté tradici udržují výrobky PEDIGREE® nejlepšího přítele člověka vždy v kondici, zdravého a spokojeného. Krmiva PEDIGREE® nabízejí varianty pro psy každé velikosti a plemene.

PSI - KONZERVY   PSI - GRANULE    PSI - POCHOUTKY

 

Švédská značka BOZITA ROBUR  byla založena před více než 100 lety a postupně se stala lídrem na trhu krmiv pro domácí zvířata. Vyrábí granule, konzervy pro psy a kočky.

PSI - GRANULE  PSI - KONZERVY A PAŠTIKY

KOČKY - GRANULE  KOČKY - KONZERVY A KAPSIČKY

 

Značku Royal Canin® založil v roce 1967 veterinář. Tato značka je celosvětovou špičkou ve zdravé výživě domácích mazlíčků. V odvětví, které se neustále přizpůsobuje populárním trendům, zůstává náš cíl stále stejný: neustále, s využitím zdravé výživy a sdílení poznatků, poskytovat maximálně vyvážené řešení potřeb výživy koček a psů, a to pomocí postupů založených na stále se prohlubujících vědeckých znalostech a kořenech Royal Canin v profesionálních sítích výživy pro kočky a psy.

PSI GRANULE  PSI KONZERVY A PAŠTIKY 

KOČKY GRANULE  KOČKY KONZERVY A KAPSIČKY

 

Whiskas nabízí široký výběr stravy pro koťata a dospělé kočky. Výrobky Whiskas obsahují všechny výživné látky, mají výbornou chuť a správnou konzistenci. Krmivo Whiskas také obsahuje vitamíny a antioxidační látky. Tak pomáhá kočkám vybudovat si již v raném věku silný imunitní systém, který je pro dlouhý a zdravý život velice důležitý.

KOČKY - KONZERVY, KAPSIČKY    KOČKY - GRANULE

 

Německá společnost Animonda se věnuje výrobě krmiv pro psy a kočky od roku 1913. Výrobky značky Animonda se těší oblíbě chovatelů psů a koček z víc než 35 zemí světa. Ve výrobě se používají jen čerstvé ingredience. Díky vyváženému a různorodému složení výrobky Animonda uspokojují individuální potřeby Vašich mazlíčků Společnost Animonda spolupracuje s německým koncernem Heristo AG - výrobcem masových a rybích výrobků určených lidem. Diety Animonda jsou přizpůsobeny specifickým potřebám zvířat s přihlédnutím k jejich věku, zdravotnímu stavu a tělesné hmotnosti. Výrobní proces je certifikován podle ISO 9001 a kvalita je neustále monitorována.

PSI KONZERVY  KOČKY - KONZERVY A KAPSIČKY

 

České krmivo značky Agil je vyrobeno z prvotřídních surovin. Pestrost výživy, to znamená zařazení široké škály čerstvých přírodních surovin. Jedná se o zásadu a princip, kterou firma ve výživě prosazuje a aplikuje dlouhodobě a cíleně již řadu let. Krmiva tedy obsahují pestrou škálu 25 přírodních surovin, navíc doplněných o vitamíny a látky minerální a stopové. Koncepce výroby krmiv není jednoduchá, je náročnější organizačně, ekonomicky i technologicky. Rozmanitost stravy však ve výsledku přináší zdravé a prospívající zvíře.

PSI - GRANULE

 

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata. 

HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA A KONĚ - VITAMÍNY A VITAMÍNOVÉ PŘÍSADY

 

Krmivo BOSCH je vyráběno jak pro kočky, tak i pro psy. Rodinný podnik výrábí krmiva z pečlivě vybraných surovin a přísad, nepoužívají se dochucovadla a umělé konzervační látky.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

 

Brasa jsou krmiva vyráběná společností Partner in Pet Food. PPF je jedním z největších výrobců krmiv pro psy a kočky v Evropě, jako výrobce privátních značek vyrábí pro největší maloobchodní řetězce jako je např. Kaufland, Globus nebo Tesco. Brasa jsou kompletní plnohodnotná krmiva pro psy, kočky a hlodavce v běžné zátěži. Optimalizovaná receptura poskytuje psům, kočkám a hlodavcům všech velikostí veškeré potřebné látky pro dobré zdraví a optimalizovanou kondici.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

HLODAVCI - GRANULE

 

CHICOPEE je kanadské kvalitní prémiové krmivo s recepturou navrženou tak, aby měla co nejpříznivější účinky na fyzické a duševní zdraví zvířete. Granule obsahují manoligosacharidy a extrakt z čekanky, což podporuje správné trávení a má příznivý vliv na imunitní systém. Pro zdravou a lesklou srst jsou dále v krmivu obsaženy nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega 3.

PSI - GRANULE  PSI - KONZERVY A PAŠTIKY

       

Hypoalergenní a lehce stravitelná krmiva značky Calibra jsou určena pro náročnější chovatele psů. Calibra je zárukou vysoké kvality krmiv.

PSI - GRANULE

 

Steliva CALIOPSIS - WEBER-MLÝN.cz

Ekologické hrudkovací stelivo CALIOPSIS je vyrobeno z kvalitního 100% přírodního bentonitu. Tato hygienická podestýlka je určena kočkám a ostatním drobným domácím zvířatům chovaným v domácnostech. Výborně pohlcuje vlhkost, neutralizuje pachy, vyznačuje se minimální prašností, tvoří kompaktní hrudky, které v sobě uzavřou zvířecí exkrementy a dají se velmi dobře a jednoduše odstranit.

  • Zrnitost steliva ULTRAABSORBČNÍ je 0,5mm - 2mm.
  • Zrnitost steliva SUPERABSORBČNÍ je 2mm - 5mm.

Výrobek je ekologicky a zdravotně absolutně nezávadný. Po použití se může kompostovat, nebo likvidovat s běžným domovním odpadem.

KOČKY - STELIVO

 

Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Aktuálně je společnost výrobcem vitaminominerálních přípravků pro psy, kočky a další zvířata Canvit, granulových krmiv pro psy Nutrican, vitaminominerálních doplňků a krmiv pro koně Nutri Horse a výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost od počátku dbá na kvalitu, proto jsou součástí týmu přední inženýři - výživáři, technologové a veterinární lékaři.

KOČKY - VITAMÍNOVÉ DOPLŇKY

 

Kočky milují pocit čistoty a svěžesti. CATSAN® garantuje jedinečnou hygienickou kvalitu, která splňuje ty nejnáročnější požadavky vaší kočky. Aktivně absorbující granule CATSAN® zachytí zápach ještě dříve, než vznikne. CATSAN® proto vaší kočce poskytuje jedinečný pocit hygienické čistoty a svěžesti.

KOČKY - STELIVA

 

Krmiva Cesar jsou velmi chutná a určená zejména pro malé psy. Konzervy Cesar jsou vyráběny pouze z jemných kousků masa, připravěných pečlivě podle chutné receptury. Cesar je určen pro všechny malé psí fajnšmekry!

PSI KONZERVY

 

 

CIBAU superprémiová krmiva pro pejsky různých plemen a stáří. Krmivo je vyváženou kombinací bílkovin, Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin a karbohydrátů. Neobsahuje žádné geneticky upravované suroviny, hormony, antibiotika, sojové bílkoviny a umělé konzervační látky. Krmivo je lehce stravitelné díky různým kombinacím masa, zeleniny atd.

PSI - GRANULE

 

DAX je krmivo určené jak pro psy, tak i pro kočky. Obsahuje vyvážené množství bílkovin, omega mastných kyselin, karbohydrátů a vitamínů. Krmivo je lehce stravitelné a velmi chutné.

PSI - GRANULE  PSI - KONZERVY, PAŠTIKY

KOČKY - GRANULE   KOČKY - KONZERVY, KAPSIČKY

 

Firma Delikan s.r.o. je ryze českou společností zabývající se výrobou krmiv pro psy a kočky. Specializaci mají na maloobchod, velkoobchod, výrobu krmiv, krmných směsí, doplňkových látek, premixů atd. Krmivo Delikan je lehce stravitelné, výživné, komplexní a vybrané druhy granulí jsou hypoalergenní. Granule svým složením pokrývají veškeré potřeby výživy zvířete. Krmiva jsou vyráběna v různých řadách PREMIUM, EXTRA, SUPRA, OPTIMAL, MAXIMO a STANDARD.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

 

Superprémiová a prémiová krmiva, vitamínové a minerální doplňky a pochoutky pro psy, kočky a koně.
Společnost Dibaq a.s. je specialistou na výživu zvířat. Výživářští odborníci vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly produkty vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat. Dibaq a.s. vyrábí své produkty s nejmodernějšími technologiemi, které umožňují produkovat výrobky špičkové kvality. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, kde na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Stanice pro testování chutnosti krmiv, kde psi žijí plnohodnotným životem – mají významné úspěchy na výstavách, sportovních soutěžích, věnují se svému tradičnímu poslání – pasení ovcí a v neposlední řadě poskytují také canisterapeutickou péči.

PSI - GRANULE  KOČKY - GRANULE

PSI, KOČKY - ANTIPARAZITNÍ OCHRANA

Pamlsky značky WHISKAS DREAMIES jsou lehce stravitelné, křupavé a mají dentální funkci.

KOČKY - POCHOUTKY

 

        

 

Společnost Tekro vystupující pod značkou Eminent, působí na českém trhu od roku 1991. Specializuje se na výrobu a poradenství v oblasti výživy domácích a hospodářských zvířat. Patří mezi přední výrobce a dodavatele krmiv a veterinárních léčiv pro hospodářská zvířata nejen v České republice, ale také v zahraničí. Dlouholetou praxi a vynikající zkušenosti v oblasti výživy zvířat využívají také při výrobě krmiv pro psy a kočky. Je pro ně samozřejmostí striktní výběr dodavatelů surovin, zvládnutí celého procesu výroby a pečlivá vstupní a výstupní kontrola. K dispozici je i vlastní akreditovaná laboratoř, kde kontrolují kvalitu dodávaných a používaných surovin. Krmiva nabízí varianty založené na dobré chuti a perfektní stravitelnosti. Denní dávka krmiva tak zaručuje vyváženou porci proteinů, minerálů a doplňujících látek. Krmivo tak zaručí vitalitu, dobrou kondici, ale také pevnou srst a zdravé srdce. Krmiva Eminent jsou vhodná pro dlouhodobé krmení a nabízí vysokou kvalitu za skvělou cenu.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

 

Společnost Nestlé PURINA je výrobcem několika předních značek krmiv, jednou z nich je značka Felix. Všechny receptury FELIX jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a lahodných surovin, které všechny chytré kočky vyžadují! Všechny receptury FELIX jsou zdrojem esenciálních Omega-6 mastných kyselin, mají správnou kombinaci vyvážených minerálních látek a dále mají správnou kombinací vitaminů (včetně D a E). Jsou plné zdravých dobrot, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.

KOČKY - KAPSIČKY, KONZERVY 

 

    

FINE PET je značka pamlsků a krmiv prémiové kvality. Krmivo a vitamíny pro ptactvo a hlodavce zaručuje denní vyváženou stravu. Pamlsky rozmazlíte i ty nejnáročnější zvířátka, například ovocné tyčky různých příchutí jsou vynikajícím doplňkem stravy pro andulky.

PTÁCI - SMĚSI A POCHOUTKY

HLODAVCI - SMĚSI A POCHOUTKY

 

Společnost Dibaq a.s. produkuje klíčovou produktovou řadu s názvem Fitmin. Jedná se o značku výživových programů pro psy, kočky a koně. Programy vznikly na základě praktických poznatků a stálých konzultací s předními odborníky na výživu. Specialisté na výživu vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly produkty vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat.

Čím se Fitmin liší? Skutečně čerstvým masem
Výrobní areál v sídle společnosti není gigantických rozměrů, firma si stále zachovala status „rodinná", zákazníci zde ale najdou ty nejmodernější technologie, které umožňují vyrábět produkty špičkové kvality. Fitmin je jediná česká značka a jedna z mála značek v Evropě, která v granulích pro domácí zvířata obsahuje skutečně čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o tzv. strojově vykoštěné maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. I díky tomu mají granule Fitmin výbornou chutnost, kterou ocení i majitelé velmi vybíravých zvířat. Fitmin si tak oblíbili zákazníci nejen v České republice, ale také v celé řadě zemí v Evropě, v Rusku, na Blízkém východě stejně tak jako nově třeba ve Vietnamu.
Když kvalita zavazuje
Krmiva značky Fitmin jsou vyráběna v souladu se systémem jakosti podle normy ISO 9001:2008, od roku 2012 pak společnost vlastní také certifikát IFS – International Food Standard, který je jedním z nejdůležitějších a nejuznávanějších certifikátů v potravinářství, využívá systém HACCP a je pod trvalým dohledem kontrolních orgánů České republiky a EU. Jako jedna z mála firem v oboru využívá při výrobě krmiv obnovitelné zdroje energie.

PSI - GRANULE  PSI - VITAMÍNOVÉ DOPLŇKY

KOČKY - GRANULE

 

Značka FRISKIES pomáhá vašim kočkám zářit štěstím. Je vyráběná odborníky z divize Purina s více než 85 letými zkušenostmi z oblasti výživy domácích mazlíčků. Receptury poskytují 100% kompletní a vyváženou stravu, která uspokojí potřeby vaší kočky v závislosti na jejím věku, životním stylu a fyzické kondici.

PSI - GRANULE

KOČKY - KONZERVY, KAPSIČKY  KOČKY - GRANULE

 

FROLIC® je jednou z tradičních a nejznámějších značek s více než 40 lety praxe v tom, jak přinášet radost německým psům. FROLIC 100% Complete & Balanced je skvěle vyváženým hlavním krmivem s jedinečnou masovou, šťavnatou chutí. Rozmazlete svého psa některým z druhů krmiv FROLIC®, buď svačinkou na procházce, nebo prostě za odměnu; RODEO® nebo tyčinky Fleisch Sticks.

PSI - POCHOUTKY

 

Gimborn vyrábí prémiová krmiva a pomůcky pro chov drobného domácího zvířectva. V Německu vlastní dva výrobní závody. Značka je oblíbenou díky inovativnímu sortimentu, který udává trend v chovatelských potřebách.

KOČKY - VITAMÍNY A VITAMÍNOVÉ DOPLŇKY

  

Grand je výrobce sušených krmiv a konzerv. Konzervy Grand se řadí mezi nejlepší v kategorii konzervovaných produktů v České republice. Jako téměř jediní vyrábí například produkt GRAND extra ¼ a ½ kuřete. Jedná se o ručně dělané masové konzervy, obsahující 98-100% čistého masa a vedlejších masných produktů (hovězí, vepřové, kuřecí a rybí). Zásadně nepoužívají žádnou chemii, barvení, vonění, koncentráty nebo stabilizátory. Obsah mouky (rýžové) je 0-2% v závislosti na druhu. Konzervy neobsahují žádnou sóju. Složení minerálů a vitamínů bez chemických přísad je garantováno přírodním původem v čistých materiálech. Všechny konzervy jsou vyráběny z vysoce kvalitního masa z českých jatek. Sušené krmivo se vyrábí z čerstvých surovin na přírodní bázi (sušení), bez chemických přísad. Kvalitním sušením jsou minerály a vitamíny zachovány. Sušené doplňky slouží současně jako pamlsky a odměny, čistí chrup, posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní flóru.

PSI - KONZERVY  PSI - POCHOUTKY

 

Firma Granum byla založena v roce 1991. Její činnost byla zpočátku zaměřena pouze na nákup a prodej krmiv a chovatelských potřeb pro drobná zvářata. Granum vyrábí směsi a pochoutky pro hlodavce a ptáky.

HLODAVCI - SMĚSI A POCHOUTKY

PTÁCI - SMĚSI A POCHOUTKY

 

 

Gourmet nabízí kvalitní krmiva s neodolatelnými složkami, které rozmazlí i ty nejnáročnější kočky. Krmiva Gourmet jsou nabízena v různých druzích a příchutích - suflé, paštika, jemné kousky v omáčce. Gourmet se vyznačuje harmonií kvalitních přísad a jedinečných receptur. Gourmet je požitkem, kterému Vaše kočka neodolá.

KOČKY - KONZERVY, KAPSIČKY

 

 

 

Happy dog jsou suchá a vlhká krmiva. Zdravé psí krmivo obsahuje hodně masa a přírodní přísady, jako je ovoce a zelenina. Neobsahuje žádné umělé přídavné látky. Obejde se bez umělých barviv, bez umělých vůní a bez umělých konzervačních látek. Poctivé psí krmivo zásadně neobsahuje žádnou sóju a je vyráběno bez použití geneticky modifikovaných surovin. Různé produktové řady krmiv uspokojí všechny individuální potřeby zvířat.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

 

 

CHAPPI®   pomáhá vašim psům zůstat v pětinásobně lepší kondici, díky výživným surovinám. Chappi podporuje přirozenou vitalitu a udržuje lesklou srst, perfektní stav, silné kosti a zdravé zuby.

PSI - GRANULE  PSI KONZERVY

 

Rodinná společnost Josef Chejn, spol. s r. o. se již od roku 1990 specializuje na výrobu krmiv pro zvířata v zájmových chovech. V sortimentu zaměřeném především na výrobky z přírodní živočišné suroviny je tradičně kladen mimořádný důraz na vysokou kvalitu vstupních surovin a technologii zpracování, umožňující nezbytnou konzervaci produktů způsoby, které nevyžadují chemické přísady, antioxidanty, emulgátory či potravinářská barviva. Pro zpracování surovin a výrobu našich produktů používáme nejmodernější technologie, disponujeme sterilizačními zařízeními, které umožňují konzervaci produktů bez použití chemických přípravků. Díky této moderní technologii si produkty zachovávají maximum živin. Receptury jednotlivých produktů jsou sestaveny odborníky na výživu zvířat v zájmových chovech a odpovídají současným poznatkům a nárokům. Společnost spolupracuje výhradně se společnostmi certifikovanými Státní veterinární správou. Produkty jsou registrovány Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským (ÚKZÚZ) a jakost protokolárně, v pravidelných intervalech, kontrolována Akreditovanou zkušební laboratoří agrochemie a krmiva Praha.

PSI - KONZERVY

 

Společnost Minary s.r.o. z Ústí nad Labem je výrobcem konzerv Lessy. Jedná se o kompletní krmivo pro kočky. Masové konzervy lze zakoupit buď s drůbežími nebo hovězími kousky ve vlastní šťávě.

KOČKY - KONZERVY

 

         

K-9 jsou krmiva kanadské výroby. Výroba krmiv probíhá podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice, mléka a doplňků. Pro výrobu se používají pouze surovin z Kanady, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami. Jedná se o celoživotní krmivo, které se prodává ve více produktových řadách přizpůsobených věku a stavu zvířete např. pro štěňata a mladé rostoucí psy, pro březí a kojící feny - produktová řada K-9 Selection GROWTH.  Toto krmivo umožňuje kontrolu růstu, minimalizuje nebezpečí kloubních potíží a nedostatečného vývinu kostí. Generacemi psů prověřené krmivo, velmi lehce stravitelné a výživné. Používá se také pro dospělé psy trpící nechutenstvím k povzbuzení jejich chutě a zlepšení kondice.

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE

KITEKAT® je výživným kočičím krmivem s nezbytnými živinami a vitamíny, které pomáhá kočkám zůstat fit a ve zdraví skotačit.

KOČKY - GRANULE

 

Mira Mar je česká rodinná firma, která byla v roce 1989 založena Janem Folkem jako společnost na výrobu lepených akvárií. V roce 1991 byly aktivity společnosti rozšířeny o  import krmiv a chovatelských pomůcek a velkoobchodní činnost, ve stejném roce také započala výroba antiparazitních obojků, sprejů a šamponů. V roce 1996 byla zahájena výroba pochoutek pro zvířata v zájmových chovech. Od roku 2000 se Mira Mar úzce specializuje pouze na výrobu pochoutek pod vlastní značkou Bow Wow a pod privátními značkami. Vytvořili moderní, dynamickou společnost s příjemným pracovním prostředím, zaměstnanci tvoří výjimečný tým, který je hrdý na to, že vyrábí a prodává certifikované české výrobky. Hlavním cílem je spokojenost obchodních partnerů a výroba kvalitních, atraktivních a cenově výhodných výrobků.

PSI - DENTÁLNÍ POCHOUTKY

 

Výrobce krmiv Cobbyspet, vystupující pod značkou MOLY. Krmiva značky MOLY poskytují všechny základní a nezbytné živiny ve všech životních cyklech zvířete. Tyto krmiva pomáhají zajistit zdravý a dlouhý život plný energie a vitality. Vyvážená kombinace všech jejích složek a surovin nejvyšší kvality zajistí snadné trávení a jsou tak zárukou dokonalé výživy. Obsah mastných kyselin Omega 3 a 6 pomáhá udržovat zdravý imunitní systém, stejně tak přirozenou obranyschopnost, zdravou pokožku a lesklou srst. Přírodní antioxidanty, jako je vitamin E usnadní přirozenou a každodenní regeneraci zdravých buněk a zpomalí proces stárnutí. 

PSI - GRANULE

KOČKY - GRANULE 

 

Tvůrcem a výrobcem Nutramů je kanadská společnost Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products Ltd., 100% vlastněná a řízená Kanaďany. Tato privátní společnost s více než pětadvacetiletou tradicí výroby krmiv pro psy a kočky sídlí v Elmira, Ontario, Kanada. Vyrábí prémiová suchá krmiva pro psy a kočky, které se prodávají ve více než 25 zemích světa. Firma Nutram byla založena roku 1993 a převzata firmou Elmira Pet Products v roce 2009. Máme bohatou historii a jsme známi úspěšnými inovacemi výrobků v oblasti výroby krmiv.

NUTRAM je kompletní řada mimořádně kvalitních suchých granulovaných krmiv, které splňuje všechny nároky zvířete v různých fázích životního cyklu. NUTRAM je vyroben ze surovin nejvyšší kvality s použitím poznatků holistických principů výživy. Vybalancované pH jako prevence onemocnění vylučovací soustavy. Krmivo je kompletní a žádné dodatečné vitamíny nebo minerální přídavky nejsou zapotřebí. Kompletní sortiment suchých granulovaných extrudovaných krmiv je vyroben z kuřecího masa, z něhož lze sestavit krmnou dávku pro kteroukoliv kategorii podle plemene, velikosti, stáří, prostředí, zátěže, fyziologického cyklu, požadované kondice a osrstění zvířete. Vysoká chuťová přitažlivost je daná především kvalitou používaných živočišných surovin, které pocházejí výhradně z kuřat, zpracovávaných stejným způsobem, jako pro výživu lidí. Moučka z kuřecího masa, kuřecí maso, kuřecí droby (žaludky a játra) a zejména voňavý a kvalitní kuřecí tuk stabilizovaný vitaminem E a C způsobují, že NUTRAM chutná každé kočce i psovi. Kromě chuti oceňují zvířata i křehkost a křupavost granulek NUTRAM.

PES - GRANULE

KOČKY - GRANULE 

Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Aktuálně je společnost výrobcem vitaminominterálních přípravků pro psy, kočky a další zvířata Canvit, granulových krmiv pro psy Nutrican, vitaminominerálních doplňků a krmiv pro koně Nutri Horse a výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku.
Krmivo Nutrican je tradičním premiovým českým krmivem, které se úspěšně etablovalo na trhu již před patnácti lety. Nutrican se stal oblíbeným krmivem mezi chovateli všech plemen psů a to zejména proto, že byl psy dobře přijímán a že složení a použité suroviny přispívaly k optimálnímu vývoji zvířete a pozitivně ovlivňovaly jeho zdravotní stav.

PSI - GRANULE

 

ORIJEN je vyroben za použití čerstvého masa ze západokanadského regionu jako je například maso kuřat, krůt, kachen, jehňat, divokých kanců a bizonů z volných výběhů místních prérijních farem, a pstruhů, síhů, candátů, lososů, sleďů a platýsů z křišťálově čistých vod západokanadských jezer a pobřežních vod Severního Tichého oceánu. Všechny suroviny jsou používány tak, aby obsáhly celou rozmanitost zdrojů živočišných proteinů, přesně podle stravy, kterou by psi konzumovali ve volné přírodě.

PSI GRANULE

KOČKY GRANULE

 

 

Cat Chow krmiva pro kočky se vyznačují kompletní a vyváženou hodnotou. Krmivo je vyvinuto na vědecké bázi veterináři a specialisty na výživu společností Purina. Krmiva obsahují přísady zajišťující optimální růst a skvělou chutnost. Purina Cat Chow Felina 3v1 je krmivo vyvinuto unikátní recepturou, která má tyto zdravotní výsledky:                                           

- HAIRBALL CONTROL: obsah přírodní vlákniny omezuje tvorbu smotků chlupů v žaludku
- URINARY CARE:  vyvážený poměr minerálů pro zdraví močových cest
- ORAL CARE: prokazatelné snížení tvorby zubního kamene až o 40%

KOČKY - GRANULE

 

 

Krmivo pro psy Dog Chow společnosti Nestle Purina PetCare přispívá ke zlepšení pohody psa. Výživa psa je tak přizpůsobena nutričním potřebám v každé jeho životní fázi. Granule jsou speciálně vyvinuté ve dvou velikostech a tvarech, povzbuzují tak psa k řádnému prožvýkání potravy, což má blahodárný vliv na dobré trávení a udržování zdravých zubů.

PSI - GRANULE

Společnost Partner in Pet Food je jedním z největších výrobců krmiva pro psy a kočky v Evropě, jako výrobce privátních značek vyrábí pro největší maloobchodní řetězce jako je např. Kaufland, Globus nebo Tesco. Kromě privátních značek nabízí PPF, s.r.o. i své vlastní značky: Značka Propesko je na českém trhu již více než 20 let a je vyráběno přímo v České republice v továrnách v Brništi a ve Veselí nad Lužnicí. Další značky, které společnost vyrábí jsou značky Prevital, Vitalbite a Reno, Dax, Brasa.

 

  

PERFECT FIT™ byl vyvinut na základě nejnovějších vědeckých poznatků ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu v centru Waltham®, světové autority pro chov a výživu domácích zvířat. Aby uspokojila přirozené potřeby koček, obsahuje tato výživa obzvláště vysoký podíl velmi kvalitních živočišných proteinů, protože kočky jsou od přírody masožravé. Navíc se PERFECT FIT™ vyrábí z těch nejlepších přísad bez přídavku umělých barviv. 

  • PERFECT FIT™ přesně odpovídá individuálním stravovacím nárokům koček.
  • Je zaměřen na rozdílné způsoby života a jednotlivá vývojová stadia koček.
  • S ohledem na věk, velikost a tělesnou kondici dodá vaší kočce přesně ty živiny, které potřebuje.
  • Dodá vašemu mazlíčkovi vitalitu, posílí jeho zdraví a umožní mu tak prožít pohodový a plnohodnotný život.
  • Tvar a velikost granulí odpovídají potřebám kočky a mají pozitivní vliv na dobrý stav dásní a zubů.

KOČKY - GRANULE

 

 

 

Superprémiová krmiva PRO PLAN jsou vyráběna pouze ze surovin nejvyšší kvality. Jsou určena kočkám a psům pro jejich delší a zdravější život.

PSI GRANULE  PSI - POCHOUTKY

KOČKY - GRANULE

 

Reno je značkou krmiv společnosti Partner in Pet Food. Společnost je jedním z největších výrobců krmiv pro psy a kočky v Evropě, jako výrobce privátních značek vyrábí pro největší maloobchodní řetězce např. Kaufland, Globus nebo Tesco. Reno jsou krmiva, která si psi a kočky zamilují. Kapsičky a konzervy jsou vyráběny tak, aby byly plnohodnotným krmivem, zaručujícím zdravý a vitální život zvířete.

PSI - KONZERVY, PAŠTIKY

KOČKY - KAPSIČKY, KONZERVY   KOČKY - GRANULE

 

SHEBA je krmivo pro kočky, které je vyráběno v několika variantách. Krmiva obsahují pouze kvalitní suroviny, žádná umělá dochucovadla, ani konzervační látky. Na výběr je balení v kapsičkách, mističkách nebo paštikách.

KOČKY - KONZERVY, KAPSIČKY

 

Partnerská loga
                                                                        
                                                                                                pro více značek klikněte sem...

Kontakt

B.H.K.V. s.r.o.
Koterovská 166, Plzeň
Telefon: +420 377 446 327
Mobil: + 420 603 527 756
E-mail: bhkv@bhkv.cz

Jak se Vám líbí náš nový  e-shop?


Sdělte nám prosím, Váš názor


Odebírání novinek

MajorShop 

Twitter  Facebook

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.