Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
mlsnejmazel / Obchodní podmínky
Kategorie
Prodejny

Cheb

Mariánské Lázně

Tachov

Nýřany 

Klatovy

Písek

Plzeň-Slovany

Plzeň-střed

Plzeň-Skvrňany

Radnice

Podbořany

Klášterec nad Ohří

Obchodní podmínky

Obchodní podmínkyB.H.K.V. s.r.o., IČ: 497 89 546

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Obchodní podmínky společnosti  B.H.K.V. s.r.o. se sídlem Koterovská 166, 326 00 Plzeň-Slovany, IČ: 49789546, DIČ: CZ49789546, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 4693 (dále jen prodávající), upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran, které vznikly na základě kupní smlouvy – objednávky prostřednictvím internetového obchodu provozovaného prodávajícím na webové adrese www.bhkv.cz  a www.Mlsnejmazel.cz
Kupujícím je fyzická nebo právnická osoba, která učiní objednávku zboží prostřednictvím internetového obchodu www.Mlsnejmazel.cz.
Obchodní podmínky se vztahují na každý nákup v internetovém obchodu www.Mlsnejmazel.cz a jsou pro obě strany závazné. Kupující je povinen se s jejich obsahem seznámit. Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že se s obchodními podmínkami řádně seznámil, a že s těmito obchodními podmínkami souhlasí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


2. REGISTRACE

2.1 Kupující má možnost vytvořit si svůj zákaznický účet prostřednictvím své registrace. Registrace není povinná, je na uvážení každého kupujícího. Registrace slouží k odesílání objednávek v internetovém obchodu na adrese www.Mlsnejmazel.cz 

2.2  K platnosti registrace je nutné vyplnit v registračním formuláři požadované osobní údaje, zvolit si uživatelské jméno a heslo. Při registraci je nutné vyplnit i typ…pozice… zákazníka, a to zda se jedná o :
- spotřebitele - koncový zákazník (fyzická osoba)
- osobu podnikající – (prodejce krmiv, majitel chovatelské stanice) – nutné vyplnit identifikační údaje jako název, IČ, sídlo, doručovací adresu, případně registrační číslo přidělené chovatelskou organizací ČMKU a zároveň kupující zašle prodávajícímu v elektronické formě jako přílohu kopii živnostenského listu, případně výpis z OR
Prodávající zašle kupujícímu potvrzení registrace prostřednictvím elektronické pošty – na e-mailovou adresu, kterou kupující uvedl při registraci.

2.3  Registrací a vytvořením vlastního zákaznického účtu umožňuje kupujícím zjednodušený postup při objednávce, sledování historie a stavu svých objednávek. Osobní údaje již kupující při následném přihlášení a provádění jednotlivých pohledávek prostřednictvím svého zákaznického jména a hesla nevyplňuje.
Registrovaní zákazníci mohou čerpat věrnostní bonusy a slevy poskytované prodávajícím pro daný typ – pozici zákazníka.

2.4  Registrací dává kupující souhlas se zasíláním informativních mailů od prodávajícího. Kupující je oprávněn svoji registraci kdykoliv zrušit prostřednictvím webových stránek www.bhkv.cz a www.Mlsnejmazel.cz  , odesláním mailu na adresu bhkv@bhkv.cz, popřípadě telefonicky. Zrušení registrace prodávající prostřednictvím elektronické pošty případně telefonicky kupujícímu potvrdí.


3. NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI

3.1 Osobní údaje, které kupující poskytuje prodávajícímu v souvislosti s vyplněním objednávky (registrace) jsou prodávajícím shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění.  Tyto údaje nebudou prodávajícím poskytnuty žádné třetí osobě s výjimkou případů, kdy je poskytnutí údajů nezbytnou podmínkou úspěšného doručení zboží kupujícímu.

3.2 Vyplněním objednávky (registrace) kupující vyjadřuje souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v objednávce pro obchodní a marketingové účely prodávajícího, tj. zasílání vybraných informací poštou, e-mailem nebo prostřednictvím textových zpráv, nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků.

3.3   Kupující bere na vědomí, že poskytnuté údaje a svůj souhlas s jejich zpracováním může kdykoliv odvolat prostřednictvím webových stránek www.bhkv.cz a www.Mlsnejmazel.cz  nebo odesláním mailu na adresu bhkv@bhkv.cz, případně telefonicky.

4. KUPNÍ SMLOUVA    

4.1   Kupní smlouvou se prodávající zavazuje kupujícímu odevzdat objednané zboží a kupující se zavazuje zboží převzít a zaplatit za něj kupní cenu.
Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícího a přijetím objednávky prodávajícím. Přijetí objednávky prodávající neprodleně po jejím obdržení potvrdí kupujícímu na e-mail uvedený v objednávce.
Vzniklou smlouvu je možné měnit a rušit pouze na základě dohody stran nebo ze zákonných důvodů.

4.2 Objednávka
Předmětem objednávky může být pouze zboží uvedené na webových stránkách prodávajícího www.bhkv.cz . Prodávající nezaručuje okamžitou dostupnost veškerého zboží (tedy, že zboží je skladem u prodávajícího). Bude-li některé zboží uvedené v objednávce nedostupné, bude tato informace součástí potvrzení prodávajícího o přijetí objednávky.
 
Technický způsob vytvoření objednávky a informace o jednotlivých krocích vedoucích k uzavření kupní smlouvy vyplývá z procesu objednávání v internetovém obchodě přímo na stránkách www.Mlsnejmazel.cz .
Objednávka je vytvořena výběrem zboží v katalogu v technické části internetového obchodu, včetně výběru způsobu úhrady kupní ceny a způsobu dodání zboží. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech požadovaných údajů.
Kupující má možnost před samotným odesláním objednávky tuto zkontrolovat a případně opravit.


4.3 Cena zboží
Cena zboží uvedená v internetovém obchodě www.bhkv.cz  vychází z aktuálně platných ceníků prodávajícího. Cena zboží se řídí cenami uvedenými u objednaného zboží k okamžiku odeslání objednávky kupujícího. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu prodejních cen v závislosti na aktuálním vývoji kurzu CZK vůči EUR. O této skutečnosti je prodávající povinen kupujícího informovat s tím, že tento má právo od kupní smlouvy odstoupit. Ceny zboží zahrnují DPH v zákonné sazbě.
K ceně zboží bude prodávajícím připočítána částka za dopravu zboží kupujícímu.

Kupní cena za dodávané zboží a případné náklady na jeho dopravu kupujícímu budou zaplaceny takto:
Dobírka- při převzetí zboží
Bezhotovostním převodem před odesláním zboží na účet 8146760287/0100
Pro registrované kupující na pozici osob podnikajících – (prodejce krmiv, majitel chovatelské stanice) s opakovanými odběry, lze dohodnout dodání zboží na fakturu s individuálně sjednanou dobou splatnosti.
Do úplného zaplacení celé kupní ceny, včetně nákladů za dopravu, je zboží majetkem prodávajícího a nevzniká mu povinnost předat zboží kupujícímu.

Prodávající je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy - tedy odmítnout plnění již potvrzené objednávky, a to pouze do okamžiku odeslání zboží kupujícímu v případě nedostupnosti objednaného zboží nebo z důvodu výrazné změny ceny zboží, ať již způsobené výraznou změnou kurzu koruny vůči EUR nebo USD nebo neočekávanými změnami obchodních podmínek výrobce, distributora daného produktu. Před odstoupením od smlouvy je prodávající povinen kontaktovat zákazníka za účelem možné dohody o dalším postupu – např. změna zboží apod.

4.4 Dodání zboží, dopravní podmínky, cena za dopravu
Kusové zásilky zboží jsou běžně expedovány po celé ČR v pracovních dnech do 24 hodin od potvrzení objednávky prodávajícím, za předpokladu, že k tomuto potvrzení došlo do 12,00 hod.
V ostatních případech dochází k expedici zboží do 48 hodin od potvrzení objednávky.
Odesláním zboží přechází nebezpečí škody na zboží na kupujícího.
Zboží je odesíláno na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Kupující je povinen na této adrese zboží převzít a učinit nezbytné kroky k zajištění možnosti řádného doručení zboží (označení zvonku, apod.).
Kupující je povinen zkontrolovat zboží ihned po převzetí. Poškození obalu zásilky je kupující povinen nechat potvrdit od přepravní společnosti při přebírání zásilky. V opačném případě se má za to, že zboží dorazilo bez mechanického poškození.

Způsoby dodání zboží: Česká pošta

Česká pošta - Balík do ruky

Platba při převzetí zboží : Dobírkou-Hotově
Při tomto způsobu platby bude účtováno k ceně zboží doběrečné 37 Kč s DPH/zásilka

Platba při převzetí zboží : Bankovním převodem
Expedice zboží proběhne ihned po připsání platby na účet společnosti.

Cena dopravy

Cena přepravy za balík do 30 Kg je 97 Kč s DPH při ceně zásilky do 1200,-Kč, nad tuto cenu je dopravné zdarma.

V případě objednávky, jejíž váha přesáhne hmotnost nad 30kg, bude tato objednávka rozdělena na zásilky do 30kg, přičemž doprava zdarma, při splnění podmínky ceny objednávky nad 1200,-Kč, bude uplatněna jen na jednu zásilku. O tomto bude vždy zákazník před odesláním informován elektronicky nebo telefonicky. 

              Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEZASÍLÁME MRAŽENÉ MASO A KRMNÉ SMĚSI.

5. PRÁVA SPOTŘEBITELE 
  
5.1 Veškeré informace, na jejichž sdělení má spotřebitel podle zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, právo, jsou trvale zpřístupněny na internetových stránkách poskytovatele, popřípadě v těchto obchodních podmínkách. Registrací a odesláním objednávky kupující potvrzuje, že mu byly zpřístupněny všechny informace tvořící obsah internetových stránek a že byl seznámen s informacemi a údaji, na jejichž sdělení má jako spotřebitel nárok.

5.2 Kupující, který je spotřebitelem má právo odstoupit od smlouvy, a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, a to při koupi přes internet či jiný způsob komunikace na dálku. Lhůta pro odstoupení od smlouvy je zachována pokud kupující sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy odešle prodávajícímu před uplynutím této lhůty a zároveň v době 14dní ode dne odstoupení od smlouvy  odešle nepoškozené zboží se všemi součástmi, tedy vše, co kupující získal na základě kupní smlouvy. Zboží je povinen kupující doručit na své náklady osobně či prostřednictvím dopravce prodávajícímu. Do doby převzetí zboží prodávajícím nese nebezpečí škody na věci kupující. V případě, že je zboží prodávajícímu vráceno v jiném než neporušeném stavu, může prodejce požadovat náhradu – náklady související s uvedením zboží do původního stavu.
Uplatnit právo na odstoupení od smlouvy může kupující formou jednoznačného prohlášení s uvedením svého jména či obchodní firmy dopisem do sídla prodávajícího nebo emailem, zaslaným na adresu bhkv@bhkv.cz a to ze stejné emailové adresy, jakou kupující uvedl v objednávce. Uplatnit právo na odstoupení od smlouvy může kupující rovněž vyplněním vzorového formuláře, který je trvale zpřístupněn na internetových stránkách poskytovatele. V případě, kdy kupující využije vzorového formuláře, je prodávající povinen bez zbytečného odkladu kupujícímu potvrdit přijetí odstoupení od smlouvy. Odstoupení od kupní smlouvy

5.3 V případě odstoupení od smlouvy prodávající vrátí kupujícímu nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy mu bylo doručeno odstoupení od smlouvy, všechny přijaté peněžní prostředky, které od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání. V případě, kdy kupující zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Pro vrácení plateb použije poskytovatel stejný platební prostředek, který použil klient pro provedení počáteční transakce, pokud nebylo výslovně dohodnuto jinak.
Prodávající nehradí náklady spojené s vrácením zboží.

5.4 Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. Ustanovení § 1832 odst.4

5.5 Kupující musí vrátit prodávajícímu nepoškozené zboží se všemi součástmi, nepoužité, neopotřebované a neznečištěné a je-li to možné , v původním obalu.

5.6  Kupující není oprávněn odstoupit od smlouvy o dodání zboží (kupní smlouvy), jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího, k nimž může dojít během lhůty pro odstoupení od smlouvy, dále zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího a o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, viz. § 1837 o.z.

5.5. Ustanovení tohoto čl. 5 se vztahují pouze na smluvní vztahy uzavírané mezi prodávajícím a spotřebitelem, tedy koncovým zákazníkem, nikoli mezi podnikateli.


6. ZÁRUKA
Doba použitelnosti či minimální trvanlivosti zboží je uvedena na výrobku.
Záruka se nevztahuje na nakládání se zbožím v rozporu s návodem, obecnými znalostmi či neodborným skladováním, přepravě, manipulaci nebo poškozením obalu u kupujícího. Záruka se nevztahuje na vady či úbytky zboží způsobené omezenou dobou použitelnosti výrobku vyplývající z návodu či povahy výrobku. Záruční doba, pokud není uvedeno jinak, je 24 měsíců.

 7. REKLAMACE

7.1  Kupujícímu je doporučeno zboží prohlédnout při jeho převzetí. Při neúplném dodání zboží či jeho fyzickém poškození je pro kupujícího vhodné o zjištěných závadách sepsat s dopravcem protokol. Zjevné vady zboží je kupující povinen oznámit ihned při převzetí zboží, nejpozději pak do tří dnů ode dne dodání zboží.  Krmivo je zboží podléhající zkáze se specifickými nároky na uskladnění.
Při reklamaci je vhodné, aby kupující zaslal na vlastní náklady zboží prodávajícímu, specifikoval zjištěné vady a předložil doklady nákupu, které ke zbožím obdržel.
V případě včasného neoznámení vad nemusí být reklamace uznána. Po uznání reklamace prodávající podle charakteru reklamované vady zboží vymění, poskytne slevu nebo vrátí uhrazenou kupní cenu.

7.2 Prodávající je povinen přijmout reklamaci v kterékoliv provozovně (www.bhkv.cz), v niž je přijetí reklamace možné, případně i v sídle společnosti.

7.3 Prodávající přijímá reklamace pouze v jazyce českém. V případě reklamace sepsané v jiném jazyce je prodávající oprávněn takovou reklamaci odmítnout. Reklamační protokol vzor.

7.4 Reklamaci je prodávající povinen vyřídit bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se s kupujícím nedohodne na lhůtě delší.

8. DORUČOVÁNÍ

Smluvní strany si mohou písemnou korespondenci vzájemně doručovat prostřednictvím elektronické pošty, kdy kupující doručuje prodávajícímu korespondenci na emailovou adresu uvedenou v těchto OP.  Prodávající doručuje kupjícímu korespondenci na emailovou adresu uvedenou v jeho zákaznickém účtu nebo na objednávce.

9. MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORU

9.1 K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ 000 20 869,  www.coi.cz

 

9.2 Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. 

10. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

10.1. Tyto obchodní podmínky, které jsou zveřejněny na internetových stránkách prodávajícího, tvoří vždy nedílnou součást kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím a jsou pro obě smluvní strany zcela závazné. Klient akceptuje tyto obchodní podmínky při registraci – odeslání objednávky, bez jejich akceptace nedochází k uzavření kupní smlouvy.

10.2. Prodávající je oprávněn v přiměřeném rozsahu tyto obchodní podmínky jednostranně změnit. Změnu a její účinnost prodávající oznámí vhodným způsobem na internetových stránkách. Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.11.2015.

10.3. Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím neupravené smlouvou ani obchodními podmínkami se řídí českým právním řádem, a to zejména zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, příp. dalšími právními předpisy.

10.4. Tyto obchodní podmínky byly sepsány v českém jazyce, v případě překladu těchto OP do jiného jazyka a jeho rozporu s českou verzí, je rozhodující vždy česká verze OP.

10.5. Pro případ soudního sporu vyplývajícího ze smluvního vztahu mezi poskytovatelem služby a klientem se sjednává dle ustanovení § 89a zák.č. 99/1963 Sb., občanského soudního řádu   jako místně příslušný soud, v jehož obvodu má umístěno sídlo prodávající.
Partnerská loga
                                                                        
                                                                                                pro více značek klikněte sem...

Kontakt

B.H.K.V. s.r.o.
Koterovská 166, Plzeň
Telefon: +420 377 446 327
Mobil: + 420 603 527 756
E-mail: bhkv@bhkv.cz

Jak se Vám líbí náš nový  e-shop?


Sdělte nám prosím, Váš názor


Odebírání novinek

MajorShop 

Twitter  Facebook

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.